Yetkili İsmi : Ercan Kahraman 
Telefon : 0312 815 47 23
Faks : 0312 815 47 27
Merkez Adresi :
175. Sok. No:2-2/A (İstanbul yolu 25.KM.)Saray Mah. Kazan - ANKARA
E-Mail : cepas@cepas.com.tr
Web : www.cepas.com.tr
Çepaş, trafik ve yol güvenliği, aydınlatma direkleri, enerji nakil hatları, çelik konstrüksiyon, güneş enerjisi sistemleri ve sıcak daldırma galvanizleme ana başlıkları altında faaliyet göstermektedir. Çepaş, 2003 yılında Ankara’da kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. 2013 Kasım ayında İspanya merkezli Gonvarri Group şirketine bağlı ve benzer üretimleri yapan Gonvarri Metal Structures şirketinin Çepaş’a ortak olmasıyla birlikte yol güneş enerji sistemlerini de faaliyet alanına almıştır.
Çepaş, Türkiye’de yüksek ve gelişmiş üretim olanakları ile, yetişmiş ve uzman kadroları ile faaliyet gösterdiği alanlarda önde gelen firmaların içerisinde yer almaktadır. 
Hedefimiz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda dünyada bilinen ve mal ve hizmet sunan uluslararası kabul gören bir firma olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz icraatlarımız referans olarak değerlendirilmelidir. Çepaş, uzman kadrosu ile, yenilikçi ve çevre dostu teknoloji kullanarak, iş güvenliği ve çevreye duyarlılık konularından ödün vermeksizin üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle, insanların yaşam standartlarını yükselterek, sektöründe örnek bir kuruluş olma hedefini, şirket misyonu olarak benimsemiştir.