Türkçe English

SOLAR İSTANBUL Fuarı

Başta güneş enerjisi olmak üzere, Türkiye'de ki temiz enerji yatırımlarının hızla artmasına bağlı olarak TG Expo Uluslararası Fuarcılık ana organizatörlüğünce düzenlenen, "Solar İstanbul-Güneş Enerjisi Fuarı" 11-13 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi-Harbiye'de kapılarını açıyor!

 

Fuarda güneş enerjisi sektörüne yönelik ürün ve servislerin yanı sıra aynı zamanda enerji depolama, elektrikli ulaşım ve dijitalleşme konusundaki son gelişmeler gündemde olacak. Temiz enerji teknolojilerindeki fiyat düşüşü, küresel iklim değişikliğinin etkileri ve güneş enerjisi sektörünün yarattığı büyük istihdam Türkiye'nin yakın geleceğinde çok önemli bir rol oynayacak.

 

Fuara paralel olarak organize edilecek uluslararası konferansta ise konularında uzman kişiler bilgi ve birikimlerini dinleyiciler ile paylaşacak. Solar İstanbul dünya ölçeğinde yerli ve yabancı yatırımcıların yeni buluşma alanı ve çekim merkezi olacak.

 

Stratejik partner olarak desteklediğimiz, Solar İstanbul'un, sizlerin de katılımıyla sektörün en önemli fuarlarından birisi olacağına inancımız tamdır. Bütün üyelerimiz ve sektör paydaşlarımızla Solar İstanbul'da buluşmak dileğiyle...

GENSED stant no: A16

 

Dökümanlar

E-bültene Üye Ol

E-bültene üye ol tüm haberlerden önce senin haberin olsun.

Bizi Takip Edin

© 2013 - GENSED Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği