SOLAR+STORAGE GLOBAL BUSINESS CONNECT

SOLAR+STORAGE GLOBAL BUSINESS CONNECT

Türkiye Solar ve Enerji Depolama sektörlerini yurtdışındaki potansiyel pazarlar ile buluşturmak amacıyla, GENSED çatısı altında oluşturduğumuz “SOLAR+STORAGE Global Business Connect” platformu ile güvenilir ve gelişmekte olan pazarlarda sürdürülebilir ihracat yolculuğu yapmayı hedefliyoruz.

Platformumuzda, talepler doğrultusunda pazar analizleri yapılarak platforma üye olan firmalarla birlikte belirlenen hedef potansiyel ülkelere, İhracatçı Birlikleri, Ticaret Odaları eşliğinde ve Ticaret Bakanlığı katkıları ile öncelikle B2B etkinlikler olmak üzere; URGE, Milli Katılım, Alım Heyeti, Ticaret Heyeti ve Fuar Ziyareti gibi birçok etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Aynı zamanda, firmaların uluslararası pazarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmelerini sağlayan ve destekleyen iş modeli “Turquality” i de platformumuzda tanıtarak, üyelerimize küresel alanda kendi markalarını geliştirmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Bu amaçlar doğrultusunda; platformumuzun ilk toplantısını, GENSED Yönetim Kurulu önderliğinde, öncelikle platformun amacı ve nasıl işleyeceği ile ilgili bilgilendirmeler yapılması ve buna paralel olarak konusunda uzman kişiler; PROGROUP Uluslararası Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salim Çam ve AGS Global Araştırma Firması CEO’su Ahmet Güler’in katkılarıyla gerçekleştireceğiz.

26 Aralık 2023 Salı günü 13:30-16:30 saatleri arasında Levent/İstanbul da gerçekleşecek toplantımıza KONUYA ilgi duyan sektör firmalarımızı bekleriz. Toplantımıza kayıt yapılması zorunludur. Sınırlı sayıda yerimiz olması sebebiyle, kaydınızdan sonra ayrıntılı toplantı mekan bilgisi ayrıca tarafınıza iletilecektir.

Kayıt için lütfen tıklayınız.

https://bit.ly/3tBwb0q


Bilgi Bankasında Ara