Yetkili İsmi : Uğur Börekçi
Telefon : 0216 540 9000
Faks : 0216 540 9010
Merkez Adresi : Dudullu Org.San.Böl.Esenkent Mah. Baturalp Sok. No:14 34776 Ümraniye/İSTANBUL
E-Mail : esis@esis.com.tr; ugur.borekci@esis.com.tr
Web : www.esis.com.tr
 
ESİS ENERJİ,  insan için enerjinin daima önemli bir ihtiyaç olduğunu ve doğadaki kaynakların da giderek tükendiğini görerek, elektrik enerjisini dönüştüren cihazların üretimi konusunda 2000 yılında faaliyete geçmiştir.
Tecrübeli mühendisleri, teknisyenleri ve işçileri ile daima kaliteli ürün ve hizmet üreten ESİS, binlerce seçkin kuruluşun enerji problemlerinde sürekli tedarikçisi olmuştur. ISO 9001-2008 Kalite ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartlarında, üretim, iletişim, savunma sanayii, finans, tıp ve ulaştırma sektöründe yer alan müşterilerine enerji çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda işinde profesyonel olan AR-GE kadrosu ile geniş bir yelpazede güç kaynakları tasarlamakta, uluslararası norm ve standartlara uygun olarak üretmektedir.
ESİS, daima müşterilerine ileri teknoloji ürünlerini istenilen teknik özelliklere göre tedarik etmeye çalışmıştır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerini “Olmazsa Olmaz” ilkesi ile ve “Müşteri Daima Haklıdır” prensibi ile zaman ve yer gözetmeksizin sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışan ESİS ENERJİ, yeni ürünler geliştirmeye ve güç elektroniği alanında sesini duyurmaya devam etmektedir.