Yetkili İsmi : Haluk Özgün
Telefon : 0216 528 22 00
Faks : 0216 365 29 45
Merkez Adresi : Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:16 Y.Dudullu - İSTANBUL
E-Mail : haluk.ozgun@tr.abb.com
Web : www.abb.com.tr
ABB (www.abb.com) kamu ve sanayi alanındaki müşterilerinin çevre etkilerini azaltarak performanslarını iyileştirmelerine yardım eden güç ve otomasyon teknolojileri lideridir.  ABB Grubu şirketleri, 145.000’den fazla çalışanıyla 100 kadar ülkede faaliyet gösterir. ABB, müşterilerinin güç şebekesi güvenilirliğini ve endüstriyel üretkenliğini iyileştirmeye yardım eden geniş bir ürün, sistem çözüm ve servis portföyü sunar.  Müşterilerimizle birlikte ekonomik büyümeye, çevrenin iyileştirilmesine ve sosyal  gelişmeye katkıda bulunmanın çabasını taşırız.
Ana faailiyetleri aşağıdaki gibidir:- Güç Ürünleri,- Güç Sistemleri,- İmalat Otomasyonu ve Hareket Sistemleri,- Alçak Gerilim Ürünleri,- Proses Otomasyonu
Portföyümüz, aydınlatma anahtarlarından otomobilleri boyayan veya yiyecek paketleyen robotlara; çok büyük elektrik transformatörlerinden tüm güç şebekeleri ve fabrikaları yöneten kontrol sistemlerine kadar uzanır. Müşterilerimizin minumum çevresel etkiyle amaçlarına ulaşmalarına yardım ederiz.  Bu nedenle ABB “Daha iyi bir dünya için güç ve üretkenliği” ilke edinmiştir.