Yetkili İsmi : Levent Gülbahar
Telefon : 0212 274 98 30
Faks : 0212 274 98 33
Merkez Adresi : Büyükdere Cad. Kasap Sok. No:2 K:7 Arkas İş Merkezi Esentepe-Zincirlikuyu / İSTANBUL
E-Mail : info@desibaenerji.com
Web : www.desibaenerji.com

Desiba Enerji, 2016 yılında İstanbul’da kurulmuş, Alman JvG Thoma GmbH ortaklığıyla Jurawatt markalı özel ‘Çöl Teknolojili’ güneş panelleri üreticisidir.

Desiba Enerji, ortağı JVG Thoma GmbH ile birlikte uluslararası piyasada oldukça tanınan ve kalitesiyle bilinen Jurawatt markalı panellerini; 6000 m2 kapalı alanı, 43000 m2 toplam alanı, yıllık 400 MW kapasitesi, uluslararası güvenlik, kalite ve çevre standartlarına uygunluğu, yenilikçi potansiyeli, uzmanlık bilgisi, JVG Thoma’nın 20 yılı aşkın tecrübesi, yüksek teknoloji üretim hattıyla Mersin fabrikasında üretmektedir.

Jurawatt-powered by Desiba Çöl Teknolojili güneş panellerimiz alanında öncü ve liderdir. Geliştiricisi olduğumuz bu teknoloji ile panellerimizde EVA Sheet kullanmamaktayız. Bunun yerine kendi geliştirdiğimiz “ JvG Diamond Desert Foil” ile modülü daha klimatize bir ortamda tutarak, hücre sıcaklığı 125 °C ulaştığında bile modülün sürdürülebilir olarak çalışmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda paneldeki aşınmaları da engelleyen bu sistem geleneksel panellerden farklı olarak ilk 25 yıl yerine ilk 35 yıl %80 kapasite ile çalışmasını sağlamakta, ürün garanti süremizi 12 yıla çıkarmaktadır. Sürdürülebilir kalite ilkesine bağlılığımız ve uzman kadromuz aracılığıyla ileri teknolojiyi sizlere sunan Jurawatt, bu bağlamda alanında öncü ve liderdir.

Desiba Enerji olarak “Çöl Teknolojisi” ile bölgedeki güneş enerjisi piyasası alışkanlıklarını değiştirmeye odaklanmakla beraber; geleceğin enerji kaynağı olarak nitelendirilen güneş enerjisi sektöründe ülkemizin lider ve destekleyici kuruluşlarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.