Yetkili İsmi : Levent Yıldız
Telefon : 0312 438 15 15
Faks : 0312 438 15 38
Merkez Adresi : Ahmet Rasim Sok. No:20/2 Çankaya - ANKARA
E-Mail : enerji@ypenerji.com.tr 
Web : www.ypenerji.com.tr
YP Enerji, enerji dünyasında değerli işverenlerin ve yatırımcı bir şirket olarak değerli müşterilerimizin, kalite, teknik uzmanlık, güvenlik ve zamanında teslim konularındaki talep ve beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.
Firmamız, güneş Enerjisi konusunda işveren talepleri doğrultusunda danışmanlık ve EPC hizmeti vermekte, işveren beklentileri odaklı projeler oluşturularak en verimli ve tasarruflu sistemleri tasarlamaya ve uygulamaya özen göstermektedir. Fizibilite çalışmaları sonucunda yatırım öncesi oluşan her türlü teknik ve idari soruları yanıtlar nitelikte çözümler sunulması hedeflenmektedir. 
Proje kapsamında ihtiyaç duyulabilecek olan projelendirme ve mühendislik çalışmalarının tamamı firmamız bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.
Kurulum ve Devreye Alma aşamasında ise planlanan projeye uygun olarak GES santralinin inşası ve bitirilmesi, Dağıtım şirketleri ve TEDAŞ geçici kabullerinin yapılması, santralin devreye alınması, gerekli eğitimin verilmesi hizmetleri YP Enerji bünyesinde sunulmaktadır.