Yetkili İsmi : Haluk Veli Doğan
Telefon : 0324 358 80 08
Faks : 0324 358 80 09
Merkez Adresi : G.M.K. Bulvarı Akdeniz Mah. Opat Plaza Mezitli - MERSİN
E-Mail : info@aldoenerji.com
Web : www.aldoenerji.com

ALDO Enerji küçük, orta ve büyük alanlarda çatıdan farklı arazi türlerine güneş enerjisi sistemleri kuran Türkiye'nin en büyük EPC (Mühendislik, Tedarik, İnşaat) ve güneş yatırımcı şirketlerinden biridir. Şirketimiz teknik kurulum ve güneş enerjisi santralleri için fizibilite çalışması, işletme ve kurulum, sistem tasarımı ve montajı, montaj ve tesis alım hizmetleri için anahtar teslimi enerji santrali kurulumu sağlamaktadır. Alanında uzman ve nitelikli kadrosu ile yaratıcı ve yenilikçi çözümler kullanarak güneş enerjisi sektöründe hizmet vermektedir.

Aldo Enerji bugüne kadar 180 MW iş yükünü tamamlamış olup bu sektörde halihazırda satılmaya hazır yaklaşık 100 MW sahaya sahiptir. 

Avantajları; 1-Bu yatırımlar devlet ödeme garantisi altındadır, 2-Tarife 0,133$ cent kW/h tir, 3-Tüm kullanılan ürünler ve malzemeler AB ürünlerinden veya yüksek kaliteli ekipmanlardan yapılmıştır, 4-Güneş enerjisi santralleri düşük işletme ve bakım maliyetleri ile verimlilik açısından en karlı enerji kaynağıdır, 5-Malzeme ve Performans Garantisi süreleri uzundur.